Gatunek: Wanmei

Wiek: 93

Organizacja: PlasmiCore

Funkcja: agent operacyjny, „sprzątacz” dowodów (Delta)

Charakter: Uprzejmy cwaniak, ale paranoik

Wizerunek: Ten krótko ścięty brunet przeszedł wiele operacji- nie ma żadnych cech szczególnych, a jego starannie zaprojektowana twarz jest tak przeciętna, że aż trudna do zapamiętania. Zwykle nosi ciemnoszary garnitur z chabrową koszulą, pod którą ukryta jest kamizelka balistyczna.

Mentalizm: Stłumione (efemerol)

Modyfikacje: Zaawansowany filtr nosowy (3)- ch, skórne włókna chitynowe +3 pancerza (3)- ch, ulepszony słuch +1 percepcji (2)- cz,

Opis: Działania agentów PlasmiCoru nie należą do delikatnych, często też zostawiają dużo niewygodnych śladów. Wtedy do pracy rusza Tanaka. Przekupuje świadków, włamuje się do baz danych, usuwa ślady fizyczne (czasem po prostu podpalając dane miejsce) itd. Zwykle działa sam, a ewentualnych techników wynajmuje spoza korporacji. Oczywiście nigdy nie wyjawia kto jest jego pracodawcą. Często też tak modyfikuje dowody, aby w miarę możliwości rzucić podejrzenia na wrogów korporacji PlasmiCore. Zawsze ma przy sobie granaty gazowe.

Nie jest to bezpieczne zajęcie, dlatego Satoshi wpadł w paranoję. Powoli odkłada pieniądze, aby zrezygnować z tego stanowiska i przejść na wczesną emeryturę, uciekając w ten sposób przed wszystkimi potencjalnymi wrogami. Wolny czas pomiędzy zadaniami wykorzystuje na wizyty w salonach masażu i agencjach towarzyskich. Jedyne na czym nie oszczędza to piękne kobiety i systemy obronne. 

Cele: Zarobić na emeryturę, dorobić na boku, wypaść dobrze w raportach

 

Proponowane statystyki:
Atrybuty: S- 2, W- 3, Zw- 2, Pe- 2, Eks- 2, Ma- 4, Prz- 5, Int- 3, Pre- 2, Op- 2
Główne umiejętności: Kognitywistyka, Administracja, Techniki Śledcze, Zastraszanie, Ukrywanie, Broń Krótka
Główne zasoby: Powiązania, Kontakty, Budżet, Azyl,