Gatunek: Slanker

Wiek: 68

Organizacja: Assenova (dom Heraclion)

Funkcja: pilot holownika stacji kosmicznej

Charakter: Uczynna, ale porywcza ryzykantka

Wizerunek: Ta filigranowa blondynka z nieodzownym papierosem w ustach zawsze ma na sobie kombinezon, ciężkie buty i ulubioną, zbyt dużą kurtkę ze wstawkami balistycznymi

Mentalizm: Pojęcie Przestrzeni, Elektrokineza

Modyfikacje: Zaawansowane złącza sterujące (4)- statki kosmiczne

Opis: Kilka lat temu była pilotem bojowym w grupie zajmującej się eskortą transportów handlowych. Niestety, jak się potem okazało, dowódca zaczął przyjmować łapówki i niektóre patrole zaczęły się spóźniać, dając okienka czasowe na ataki. Klishina zgłosiła to do sztabu i zgodnie z protokołem pomogła przeprowadzić śledztwo wewnętrzne. W efekcie dowódca trafił do kolonii karnej, a grupa bojowa ze względu na kompromitację została rozwiązana. Mimo wyróżnienia, odznaczeń i zasług Klishina nie mogła dostać ponownego przydziału- nikt nie chciał mieć pod sobą oficera, który ochoczo donosi na przełożonych.

Ostatecznie skończyła na niewielkiej stacji handlowej na zadupiu kosmosu. Pilotuje holownik asekurujący statki podczas dokowania. Codziennie po 16-godzinnej zmianie zalewa swoją niespełnioną ambicję butelką taniego burbona w robotniczym barze. Dużo by oddała, aby wyrwać się z tego nudnego miejsca. Dalej jest lojalna wobec korporacji, ale nie jest już służbistką, więc gdy będzie wymagała tego sytuacja może nagiąć zasady (czy nawet kilka złamać).

Cele: Przeniesienie do innego miejsca i na inne stanowisko, awans, obrona korporacji

 

Proponowane statystyki:
Atrybuty: S- 2, W- 2, Zw- 4, Pe- 4, Eks- 2, Ma- 2, Prz- 3, Int- 2, Pre- 4, Op- 2
Główne umiejętności: Fizyka, Planetologia, Inżynieria, Elektronika, Traumatologia, Pilotaż, Grappling, Broń Długa
Główne zasoby: Licencja, Sława