Gatunek: Thang

Wiek: 122

Organizacja: Opp&Heimer Mining & Manufacturing Syndicate (H)

Funkcja: Dostawca broni na czarnym rynku

Charakter: Roztargniony i ciekawski gaduła

Wizerunek: Brak kończyn- prawie cały czas przebywa w pancerzu z egzoszkieletem, brak owłosienia (łącznie z brwiami),  blizny po poparzeniu na potylicy i skroniach.

Mentalizm: Magnetokineza, Elektrokineza

Modyfikacje: podstawowe złącza sterujące (2)- egzoszkielet

Opis: Po przeżyciu katastrofy wahadłowca Anton utknął na kilka lat na peryferyjnej stacji przeładunkowej. Podstawowe wyposażenie medyczne placówki nie pozwalało na odbudowę ciała, więc Treshkov musiał nauczyć się funkcjonować bez kończyn. Z pomocą swoich umiejętności z zakresu inżynierii i elektroniki jego egzoszkielet stawał się coraz bardziej zaawansowany, doskonale też sprawdzał się w roli mechanika stacji. Po jakimś czasie zaczął uwielbiać przebywanie w pancerzu, który stał się jego nowym ciałem. Po powrocie miał możliwość odzyskania kończyn, ale zrezygnował. Przeniósł się do działu zajmującego się produkcją uzbrojenia, gdzie dołączył do grupy zajmującej się usprawnianiem opancerzenia. Przepracował na tym stanowisku kilkanaście lat. Z czasem zaczął forsować swoje niekonwencjonalne pomysły, co zaowocowało licznymi kłótniami ze współpracownikami i przełożonymi, a w efekcie zwolnieniem.

Jednak obszerna wiedza Treshkova z zakresu uzbrojenia jest cennym zasobem dla korporacji. Został skierowany do grupy zajmującej się nielegalnym dostarczaniem i modyfikowaniem uzbrojenia. Tutaj kreatywność i zacięcie Antona są bardzo doceniane. On sam także bardzo lubi tę pracę, może przy tym popatrzeć na np. gangi używające uzbrojenia w praktyce, „piękne” zniszczenia najnowszych pocisków balistycznych i świetnie działanie ciężkich pancerzy.

Cele: Uzbroić w broń ciężką dwie walczące frakcje, rozbudować swój pancerz, zobaczyć deszcz meteorów, jego rozwiązania wejdą do produkcji seryjnej.

Proponowane statystyki:
Atrybuty: S- 0, W- 1, Zw- 1, Pe- 2, Eks- 3, Ma- 2, Prz- 2, Int- 3, Pre- 6, Op- 3
Główne umiejętności: Elektronika, Inżynieria, Fizyka, Techniki Śledcze, Broń Długa, Broń Ciężka, Pilotaż
Główne zasoby: Arsenał, Szacunek, Kontakty, Azyl, Majątek