No i jest ostatni diagram – diagram Paniki. Dla porównania dam mój rysunek zrobiony w paincie, który wysłałem grafikowi. 
Określa on co się stanie z postacią Gracza, gdy postać będzie w naprawdę ciężkiej sytuacji. Czyli gdy ilość negatywnych modyfikatorów będzie bardzo duża (np. postać rozbraja bombę, jest poważnie ranna, właśnie jąest pod ostrzałem, a budynek płonie), akcja postaci będzie nieudana i skończą się jej pkt. Koncentracji. Czyli mamy aż 3 warunki. Taka pierdoła, zapewne będzie używana incydentalnie, tak jak np. Rötschreck i Szał były bardzo rzadko używane w Wampirze. Od razu zapytam, jest czytelne, czy linie się trochę zlewają?

Dla porównania moja stara grafika z painta, aż trochę wstyd. 😛

Tymczasem… Grafiki do kampanii się ruszają, trochę jest z nimi babrania, ponieważ podjąłem decyzję, że nie będą to zwykłe rysunki, tylko fotomontaże z prawdziwych zdjęć (żeby nadać NPCom twarze prawdziwych ludzi). Przeprocesowanie trochę zajmuje, bo z jednej strony nie mogą być za mocno przerobione, z drugiej nie mogą to być po prostu „fotki z filtrem”, żeby nie wyglądało to jak tani cosplay… Właśnie szukamy złotego środka.

Wrzucam do podglądu śledczego korporacji Ninurta – grafikę z podręcznika głównego po lewej (pierwowzór ubrania), na środku „zdjęcie z filtrem”, po prawej wstępne przeróbki i przymiarki. Przed tą fotką jeszcze długa droga, jednak myślę, że była to dobra decyzja.