W końcu pomimo bana udało nam się odzyskać kontrolę nad fanpage’m i możemy wrócić do aktualizacji! Łiiiii! 😉

Dzisiaj rozsyłam kilka ważnych maili do wspierających- m.in. pytania o rozmiary koszulek, wybór niektórych nagród, sprawdzenie adresów wysyłki etc. Obawiam się, że niektóre serwisy mailowe mogą wyłapać nasze wiadomości jako spam, dlatego prosiłbym wspierających, aby zajrzeli w tym tygodniu do folderu ze spamem, tak na wszelki wypadek.

W ten weekend będę w Toruniu na „HiperRPeG”, czyli na bardzo fajnym wydarzeniu RPGowym. Będę prowadził tam nasz Void Dancersowy Starter, więc jakby ktoś był akurat na miejscu, to zapraszam na sesję. 😉
https://www.facebook.com/events/407492626339299/

Postanowiłem też wykorzystać styczniowe spowolnienie i domówić dwie grafiki. Okazało się, że części z mojego spalonego komputera są coś warte (!), więc na cóż wydawać takie nadmiarowe pieniądze, jak nie na swoje RPGowe dziecko? 🙂 A tak na poważnie dzięki temu, że stosujemy układ chorągiewkowy tekstu (dwie kolumny) daje nam to dość dużą elastyczność, tak więc skoro na końcu podrozdziału zostaje trochę wolnego miejsca, to można spokojnie „pogrzebać” i zrobić wcześniej miejsce na grafikę. Brakowało grafik związanych z japońską korporacją Maresuke Doi, więc tak powstał rysunek agenta operacyjnego z MD. Drugą postacią jest „narkotykowy szaman” i uzbrojony po zęby wariat ze slumsów. Większość grafik w podręczniku jest dość „sterylna”, dlatego trzeba pokazać tę gorszą stronę uniwersum- zakrawające o post-apokalipsę zrujnowane meliny w dzielnicach biedy.

AKT2

AKT

Autorem tych grafik Kacper, którego możecie śledzić tutaj:
https://www.facebook.com/yvescure1992/