Główna

baner11
Przyszłość…

Jest rok 2323. Ziemia nie jest już przyjazną planetą – lata temu pandemia wirusowa wygnała stamtąd wszystkich ocalałych, teraz żyjących na dryfujących w przestrzeni stacjach kosmicznych i zamkniętych koloniach planetarnych.

Rewolucja technologiczna sprawiła, że ludzie nie są już jednolitym gatunkiem. Mózgi połączone z procesorami, dodatkowe kończyny, naturalny pancerz – każdy zmodyfikowany człowiek jest unikatowy. Zdobyte w trakcie sesji Punkty Doświadczenia pozwolą na takie biotechnologiczne rozszerzenia Twojej postaci.

baner33
…należy  do chciwych…

Wyobraź sobie przeciętnego mieszkańca pozaziemskiej kolonii idącego cuchnącym korytarzem pełnym neonów reklamujących nowe wszczepy. Tacy ludzie to pionki. Nie przypuszczają nawet, co dzieje się ponad ich powtarzalnym życiem. Void Dancers umożliwia grę kimś więcej – człowiekiem wykorzystującym swoje ponadprzeciętne umiejętności w korporacyjnych wojnach. Możesz być agentem, szpiegiem lub detektywem zdobywającym informacje użyteczne korporacji, dla której pracujesz. Jako inżynier opracujesz najnowsze modyfikacje ciała, które coraz mniej będzie przypominać to ludzkie. Być może będziesz terrorystą wykorzystującym strach tłumu do własnych celów…

Każdy wybór wiąże się jednak z ciągłym zagrożeniem. Walka o międzyplanetarną walutę –solisy, informacje, zasoby czystego powietrza i uranu sprawia, że bycie trybem w jednej z wielkich organizacji wiąże się z przymusem gotowości do obrony.

baner22
…i bezwzględnych

Strzelaniny w Void Dancers to codzienność. Między największymi frakcjami w kosmosie trwa zimna wojna pełna napięć po konflikcie zbrojnym, który pochłonął kilkaset milionów istnień. Potężne korporacje w brutalny sposób sabotują prace swoich konkurentów. Jako znacząca figura tej brudnej rzeczywistości musisz walczyć o swoje. Void Dancers nie wybacza błędów – w walce bardzo łatwo jest odnieść poważne rany, odstrzelenie części ciała nie jest niczym szczególnym. Na szczęście medycyna wspierana modyfikacjami ciała stoi na tak wysokim poziomie, że leczenie po starciu jest błyskawiczne. Stres można obniżać odpowiednimi używkami, mając jednak w świadomości ich uzależniający wpływ.

Ulepsz swoje ciało, kup dobrą broń i… do zobaczenia w kosmicznej pustce. Nie daj się zabić.